Hukuk, Sağlık, Mobilya, Düğün Salonu ve daha bir çok sektöre yönelik hazırlanmış paketlerimiz ile sitenizi 1 günde yayına alın. Rahat edin...

Web Paket Özellikleri


Acil olarak bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Hem düşük maliyetli - bütçenizi zorlamayacak, hemde çok rahat yönetebileceğiz kullanıcı dostu bir web site mi istiyorsunuz?

İstediğinizden fazlasını bulacaksınız.

Arama motorlarına uygun ve mobil uyumlu olarak hazırlanmış, tam anlamıyla ihtiyaçlarınızı karşılayacak paket web sitelerimiz ile kaliteyi çok ucuza satın alabileceksiniz. Sizler için hazırladığımız Paketlerimizden sektörel olarak size uygun olan paketi seçin biz sitenizi bir günde yayına alalım.

Üstelik hosting paketiniz ve 5 adet e posta hesabıda ilk 1 (bir) yıl ücretsiz. Tek yapmanız gereken firmanıza uygun paketi seçmek ve gerisini bize bırakmak.


Responsive ve Retina-Ready

Responsive & Retina-Ready

Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.
Çok Hızlı

Çok Hızlı

Web paketlerimizdeki amacımız sayfa yüklenmesinde çok hızlı bir şekilde açılmasını sağlamaktır.
Arama Motorlarına Uygun Optimize (SEO)

Arama Motorlarına Uygun Optimize (SEO)

Web paketlerimiz semantic web kurallarına uygun ve geçerli HTML 5 & CSS 3 standartlarında arama motorlarına uygun optimize yapılmıştır.
Farklı Renk Seçenekleri

Farklı Renk Seçenekleri

Web paketlerimizin çoğunda menü ve arkaplan renklerini kendiniz seçebileceğiniz bir yapıda sunulmuştuır.
HTML 5 & CSS 3

HTML 5 & CSS 3

HTML5, HTML in en son çıkan sürümüdür, sürekli gelişen değişen web standartlarının bir yenisidir.CSS 3, Cascaded Style Sheet olarak adlandırılan ve flash, javascript ve jquery ile yapılan hemen hemen tüm animasyon ve efektleri tek başına yapabilen yeni nesil arayüz tasarım dilinin 3. versiyonudur.
Kullanıcı Dostu Kodlama

Kullanıcı Dostu Kodlama

Sorularınız veya sorunlarınızda en kısa sürede cevaplayarak çözmek için buradayız.
Anlaşılır Dökümantasyon

Anlaşılır Dökümantasyon

Sitenizin ve Yönetim Panelinizin nasıl kullanılacağına dair anlaşılır bir dille döümantasyona sahipsiniz.
Her Zaman Destek

Her Zaman Destek

Yönetim Panellerimiz acemi kullanıcıların bile anlayabileceği bir sadelikte dizayn edilmiştir ve kodlanmıştır.